6 týždňový sobotný individuálny hokejový kurz pre deti a dospelých v Dúbravke

INFO 

6-týždňový skupinový kurz trvá od  24.2.2024 do 13.4.2024 (6x Sobota)  okrem 2.3.2024 a 30.3.2024 od 19:00-20:00

 

INFO:

Kurzy sú určené pre malých hokejistov ktorí navštevujú hokejové kluby v rôznych vekových kategóriách a potrebujú sa zdokonaliť či v technike korčuľovania, v streľbe, prihrávkach s prácou s pukom a podobne.

Sú určené tak isto aj úplným začiatočníkom ktorí majú zvládnuté už prvky korčuľovania na ľade a chceli by sa naučiť hokejové korčuľovanie pod vedením hokejového trénera 

Kurzy sú určené pre amatérskych hokejistov ktorí hrávajú partičky a potrebujú sa zdokonaliť v technike hokejového korčuľovania a rovnako aj pre dospelých ktorí majú zvládnuté korčuľovanie a chcú sa naučiť základy hokejového korčuľovania 

V prípade ,že prihlasujete dve alebo tri osoby je potrebné aby bolo na rovnakej alebo podobnej korčuliarskej úrovni.

Miesto kurzu : zimný štadión na Harmincovej v Dúbravke 

 

Do individuálneho kurzu berieme deti od 4 rokov do 12 rokov a teenagerov a dospelých od 12 rokov .

Individuálne kurzy sú určené pre 1-3 deti/dospelých korčuľujúcich u jedného trénera

POKYNY:
Na kurz treba prísť aspoň 15 minút pred začatím kurzu.
Jednu hodinu z kurzu z dôvodu choroby nahrádzame, avšak chorobu je nutné nahlásiť minimálne 24 hodín pred začatím hodiny.

V Prípade ak sú u jedného trénera 2-3 deti a ochorie jedno alebo dve deti z troch  nemajú nárok na samostatnú individuálnu hodinu pre jedno dieťa ,náhradnú hodinu musia absolvovať v počte v akom bol zakúpený kurz  alebo si hodinu môžu nahradiť v skupine detí.

Ak bude hodina nahlásená neskôr nie je možné si ju nahradiť!

Po prihlásení Vám príde e-mail, že sme Vás zaregistrovali do systému spolu so sumou za kurz ktorú je nutné uhradiť najneskôr 4 dni po vytvorení objednávky.

Pri vstupe na zimný štadión sa treba zahlásiť každú hodinu u kolegyni ktorá sedí/ stojí na recepci a má na sebe oblečenú mikinu Piruetka a ona Vám vysvetlí ďalší postup. Bez zaevidovania nie je možné ísť do šatne.
Deti alebo dospelí , ktorí nemajú vlastné korčule ,helmu, rpípadne chrániče si môžu u nás zapožičať za poplatok prostredníctvom objednávkového formuláru