4_týždňový nedeľný individuálny hokejový kurz

4-týždňový nedeľný  individuálny hokejový kurz trvá od 21.4.2024 do 12.5.2024 (4x nedeľa) v čase 16:30-17:15

 

INFO:

Kurzy sú určené pre malých hokejistov ktorí navštevujú hokejové kluby v rôznych vekových kategóriách a potrebujú sa zdokonaliť či v technike korčuľovania, v streľbe prihrávkach s prácou s pukom a podobne. Sú určené tak isto aj úplným začiatočníkom ktorí majú zvládnuté už prvky korčuľovania na ľade a chceli by sa naučiť hokejové korčuľovanie pod vedením hokejového trénera 

Kurzy sú určené aj pre dospelých ktorí majú zvládnuté prvky korčuľovania a chceli by sa naučiť respektíve zdokonaliť v hokejovom korčuľovaní, či pre partičkárov ktorí potrebujú natrénovať určité cvičenia.

Miesto kurzu : zimný štadión v Lamači 

Do individuálneho kurzu berieme deti od 4 rokov 

Individuálne kurzy sú určené pre  korčuľujúcich u jedného trénera

POKYNY:
Na kurz treba prísť aspoň 15 minút pred začatím kurzu.
Jednu hodinu z kurzu z dôvodu choroby nahrádzame, avšak chorobu je nutné nahlásiť minimálne 24 hodín pred začatím hodiny.í.

Ak bude hodina nahlásená neskôr nie je možné si ju nahradiť!

Po prihlásení Vám príde e-mail, že sme Vás zaregistrovali do systému spolu so sumou za kurz ktorú je nutné uhradiť najneskôr 4 dni po vytvorení objednávky.

Pri vstupe na zimný štadión sa treba zahlásiť každú hodinu u kolegyni ktorá sedí/ stojí na recepci a má na sebe oblečenú mikinu Piruetka a ona Vám vysvetlí ďalší postup. Bez zaevidovania nie je možné ísť do šatne.
Deti alebo dospelí , ktorí nemajú vlastné korčule ,helmu, prípadne chrániče si môžu u nás zapožičať za poplatok prostredníctvom objednávkového formuláru