6- týždňový individuálny hokejový kurz pre deti v Lamači

INFO: 

6-týždňový skupinový kurz trvá od  4.11.2023  do 9.12.2023 (6x Sobota) od 18:45-19:45

Korčuľujeme aj počas víkendov keď sú jesenné prázdniny v dňoch 28.10.2023 a 29.10.2023 a rovnako aj 4.11.2023.Cez tieto víkendy  nie je možné si hodinu nahradiť ani si ju presunúť na iný deň.

INFO:

Kurzy sú určené pre malých hokejistov ktorí navštevujú hokejové kluby v rôznych vekových kategóriách a potrebujú sa zdokonaliť či v technike korčuľovania, v streľbe prihrávkach s prácou s pukom a podobne.

Sú určené tak isto aj úplným začiatočníkom ktorí majú zvládnuté už prvky korčuľovania na ľade a chceli by sa naučiť hokejové korčuľovanie pod vedením hokejového trénera 

Ak prihlasujete dve alebo tri deti je potrebné aby dosahovali rovnakú alebo podobnú úroveň korčuľovania.

  • Miesto kurzu : zimný štadión v Lamači na Borinskej ulici 

Kurz je určený pre LEN deti .

Do individuálneho kurzu berieme deti od 4 rokov do cca 14 rokov
Individuálne kurzy sú určené pre 1-3 deti korčuľujúcich u jedného trénera

POKYNY:
Na kurz treba prísť aspoň 15 minút pred začatím kurzu.
Jednu hodinu z kurzu z dôvodu choroby nahrádzame, avšak chorobu je nutné nahlásiť minimálne 24 hodín pred začatím hodiny.

V Prípade ak sú u jedného trénera 2-3 deti a ochorie jedno alebo dve deti z troch  nemajú nárok na samostatnú individuálnu hodinu pre jedno dieťa ,náhradnú hodinu musia absolvovať v počte v akom bol zakúpený kurz  alebo si hodinu môžu nahradiť v skupine detí.

Ak bude hodina nahlásená neskôr nie je možné si ju nahradiť!

Po prihlásení Vám príde e-mail, že sme Vás zaregistrovali do systému spolu so sumou za kurz ktorú je nutné uhradiť najneskôr 4 dni po vytvorení objednávky.

Pri vstupe na zimný štadión sa treba zahlásiť každú hodinu u kolegyni ktorá sedí/ stojí na recepcii a má na sebe oblečenú mikinu Piruetka a ona Vám vysvetlí ďalší postup. Bez zaevidovania nie je možné ísť do šatne.

Deti musia mať vlastnú výstroj (pokročilí hokejisti)  minimálne hokejové korčule, prilbu , rukavice a hokejku,