4-týždňový individuálny hokejový kurz  pre deti 

4-týždňový individuálny hokejový kurz  pre deti  trvá od 20.4.2024 do 11.5.2024 (4x sobota) v čase od 14:45-15-15:45 alebo od 16:00-17:00

INFO:

Kurzy sú určené pre malých hokejistov ktorí navštevujú hokejové kluby v rôznych vekových kategóriách a potrebujú sa zdokonaliť či v technike korčuľovania, v streľbe prihrávkach s prácou s pukom a podobne.

Sú určené tak isto aj úplným začiatočníkom ktorí majú zvládnuté už prvky korčuľovania na ľade a chceli by sa naučiť hokejové korčuľovanie pod vedením hokejového trénera 

Deti rozdeľujeme podľa úrovne korčuľovania .

Miesto kurzu : zimný štadión v Pezinku na ulici Rozálka 6333/7.

Kurz je určený pre LEN deti .

Do individuálneho kurzu berieme deti od 4 rokov
Deti  delíme podľa výkonnostnej úrovne
Individuálne kurzy sú určené pre 1-3 deti korčuľujúcich u jedného trénera

POKYNY:
Na kurz treba prísť aspoň 15 minút pred začatím kurzu.
Jednu hodinu z kurzu z dôvodu choroby nahrádzame, avšak chorobu je nutné nahlásiť minimálne 24 hodín pred začatím hodiny.

V Prípade ak sú u jedného trénera 2-3 deti a ochorie jedno alebo dve deti z troch  nemajú nárok na samostatnú individuálnu hodinu pre jedno dieťa ,náhradnú hodinu musia absolvovať v počte v akom bol zakúpený kurz  alebo si hodinu môžu nahradiť v skupine detí.

Ak bude hodina nahlásená neskôr nie je možné si ju nahradiť!

Po prihlásení Vám príde e-mail, že sme Vás zaregistrovali do systému spolu so sumou za kurz ktorú je nutné uhradiť najneskôr 4 dni po vytvorení objednávky.

Pri vstupe na zimný štadión sa treba zahlásiť každú hodinu u kolegyni ktorá sedí/ stojí na recepci a má na sebe oblečenú mikinu Piruetka a ona Vám vysvetlí ďalší postup. Bez zaevidovania nie je možné ísť do šatne.
Deti alebo dospelí , ktorí nemajú vlastné korčule a helmu, chrániče prípadne výstroj  si môžu zapožičať  NA VLASTNÉ NÁKLADY tu:
e-mail:  OUTLETHOCKEY@GMAIL.COM Tel.číslo: – +421 948 072 3726

Požičovňa s predajňou sa nachádza priamo v Aréne Pezinok na poschodí.Požičovňa je mimo nás .